تبلیغات
مدد - 98 درصد سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان تعیین تکلیف شدند
مدد

ایرنا - 98 درصد سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان تعیین تکلیف شدند

 • ایرنا - 98 درصد سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان تعیین تکلیف شدند
  صاحب‌خبر -

  به گزارش روز دوشنبه ایرنا و بر اساس اعلام این موسسه، 98 درصد از سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان از محل خط اعتباری بانک مرکزی، بیش از 37 هزار و 480 میلیارد ریال دریافت کردند.
  آنگونه که کاسپین آمار داده، از مجموع 397 هزار و 647 نفر از سپرده گذارانی که 100 میلیون ریال یا کمتر در این تعاونی سپرده داشتند، 391 هزار و 328 نفر با مراجعه به 120 شعبه موسسه کاسپین، موفق به دریافت 992 میلیارد ریال از محل خط اعتباری مذکور شده و بدین ترتیب در این گروه 98.4 درصد افراد تعیین تکلیف شده اند.
  همچنین در گروه سپرده گذاران دارای سپرده های بین 100 میلیون تا 2 میلیارد ریال که شامل 52 هزار و 64 نفر بوده اند، حدود 95.9 درصد افراد ( 49 هزار و 922 نفر) با مراجعه به شعب این موسسه، در مجموع 19 هزار و 351 میلیارد ریال دریافت کرده اند.
  بر اساس این گزارش، هشت هزار و 995 نفر در این تعاونی، سپرده بیش از 2 میلیارد ریال داشته اند که از این تعداد 8 هزار و 701 نفر (96.73 درصد) برای دریافت 2 میلیارد ریال از سپرده های خود به شعب موسسه اعتباری کاسپین مراجعه کرده اند؛ این گروه نیز در مجموع 17 هزار و 207 میلیارد ریال دریافت کرده اند.
  به این ترتیب از مجموع 458 هزار و 706 نفر سپرده گذار این تعاونی منحله، تا پایان دی ماه سال جاری بیش از 98 درصد از افراد برای تعیین تکلیف سپرده هایشان به 120 شعبه موسسه کاسپین در سراسر کشور مراجعه و نسبت به سپرده گذاری مجدد در این موسسه یا انتقال سپرده های خود اقدام کرده اند.
  آن دسته از مشتریان سپرده گذار تعاونی منحله فرشتگان که مشمول اطلاعیه های قبلی موسسه اعتباری کاسپین برای تعیین تکلیف سپرده های خود می شوند، تا پایان بهمن ماه می توانند با در دست داشتن مدارک لازم به شب منتخب این موسسه در سراسر کشور مراجعه کنند.
  به گزارش ایرنا، موسسه اعتباری کاسپین 27 اسفند ماه سال 1394 با انحلال و ادغام هشت تعاونی شامل فرشتگان، تعاونی امید جلین گرگان، عام کشاورزان مازندران، حسنات اصفهان، دامداران و کشاورزان کرمانشاه، الزهرا مشهد، بدر توس و پیوند از شورای پول و اعتبار مجوز گرفت.
  مدیریت بدهی و دارایی های این تعاونی ها بر عهده کاسپین است و از آنجا که تعاونی فرشتگان بیشترین سپرده گذار را دارد، تعیین تکلیف آن با نظر کمیته منتخب سران سه قوه در اولویت قرار دارد.

  اخبار اقتصادی ایرنا در تلگرام: IRNAeco@
  اقتصام*2025
  خبرنگار: لیلا جودی**انتشار دهنده: فرهاد راستی

  انتهای پیام /*
  ∎​
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :درباره وبلاگمدیر وبلاگ : مدیر وبلاگ
مطالب اخیر
نویسندگان
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :